Malešice A-Petrovice A 10:6

Utkání v Malešicích Petrovičtí zásadně prohrávají a toto pravidlo platí i nadále. Domácí jsou třetí od konce, my předposlední, takže se čekalo vyrovnanější utkání. Za Malešice nastoupily obě hlavní opory p. Švec a p. Hofman, dále p. Ševčík, kterému se letos moc nedaří a náhradník p. Bednář. Hosté v obvyklé sestavě, lyžujícího Petra Hanzala nahradil Petr Laube.

Čtyřhry dopadly 1:1. Hladce uspěl Honza s Mithunem proti páru Ševčík, Bednář. Naopak nedařilo se Milanovi s Petrem proti malešickým oporám.

V první rundě uspěl jenom Milan, který o kuličku v pátém šťastně přetlačil p. Ševčíka. Mithun bohužel nastačil na p. Bednáře, což se ukázalo jako důležitý krok k vítězství domácích. Další dvě rundy dopadly nerozhodně, když za Malešice bodovaly pouze opory a Petrovičtí bodovali přes ostatní. Do poslední rundy se tak šlo za stavu 8:6 pro domácí a čekalo se, zda se Honzovi nebo Milanovi podaří zlomit kouzlo obou opor p. Švece a p. Hofmana. Začátek obou zápasů byl velmi nadějný: 0:2 na sety pro hosty. Pak však asi začalo opět fungovat prokletí malešické sokolovny a hosté obě utkání v pátých setech ztratili. Škoda, za stavu 8:8 by byla alespoň remíza hodně blízko.

Zápis z utkání najdete zde.

Zapsal: Honza Matoušek

Více aktualit