Aktuality

Zápisový formulář pro nové zájemce o cvičení pro rodiče a děti od září 2024 se cvičitelkou Marií

Lekce pro rodiče a děti budou probíhat v malé tělocvičně naší sokolovny v následujících časech:

  • úterý od 15:30 (děti navštěvující MŠ, 3 roky - 5 let / sourozenci)
  • úterý od 16:30 (děti navštěvující MŠ, 3 roky - 5 let / sourozenci)
  • středa 8:30 (děti 2 - 3,5 roku)
  • středa 9:30 (děti 2 - 3,5 roku)

Lekce budou začínat 2. týden v září, tedy v úterý 10.9. a ve středu 11.9.2024. Platby členských příspěvků a závazná přihláška do Sokola bude řešena v průběhu září. Bližší informace dostanete e-mailem před koncem prázdnin a na lekcích. Výše členského příspěvku by neměla být výrazně jiná než byla tento školní rok. Prosíme zatím nevyplňujte přihlášku do Sokola zde na webových stránkách T.J. Sokol Petrovice I.
Lekce pro školkové děti v úterý odpoledne se v předchozích letech velmi rychle zaplnily, tak prosím se zápisem neváhejte.

Zápisový formulář na lekce cvičení rodičů a dětí vyplňte zde: https://forms.gle/3kvvJLxZCCeaYkom8

Sportu zdar :)

Marie - cvičení pro rodiče a děti                                                                                                 T.J. Sokol Petrovice I                                                                                                         Bellova 56                                                                                                                              109 00 Praha 10 - Petrovice                                                                                           @petrovicesokoldeti

Více aktualit